تبلیغات
کشتی کج - نتایج سامرسلم


کشتی کج

یک جهان یک کشتی کجر

  نتایج کامل دبیلو دبیلو ای سامراسلم 2010

 

مسابقه اول : کوفی کینگستون در برابر دالف زیگلر ( قهرمانی بین قاره ای )

اولین مسابقه بین کوفی کینگستون و دالف زیگلر بر سر عنوان بین فاره ای خواهد بود. دالف زیگلر به همراه ویکی گررو وارد میشه .ویکی معتقده که تماشاگرها توجه لازم را به دالف ندارند. به همین دلیل او صدای خود را بلند می کند و می گوید که توجه کنید.ولی تماشاگرها آن ها را هو میکنند.کوفی کینگستون وارد میشه و بازی آغاز میشه.کوفی کینگستون با چند ضربه مشت دالف را نقش به زمین میکند.او به بالای طناب ها میره برای اجرای فراگ اسپلش . ولی ویکی دالف را از رینگ بیرون میکشه. زیگلر کنترل را به دست میگیره.دالف به کوفی یک چک میزنه.زیگلر یک راکر دراپر روی کوفی اجرا میکنه.گروه نکسس وارد رینگ میشه و شروع میکنن به زدن هر دو سوپراستار.آنها کوفی را محاصره کردن.همه اعضا گروه نکسس فینیشر خود را روی کوفی اجرا میکنند.برت میگه که این فقط کمی از کارهایی است که میخواهیم در مقابل تیم سینا و برت هارت انجام دهیم.

نتیجه مسابقه : بدون نتیجه

در بک استیج میبینیم که کریس جریکو و دمیز در حال صحبت کردن هستند.کریس جریکو میگوید که آنها به دمیز احتیاج دارند به دلیل این که او بسیار با استعداد است.اج وارد میشه و میگه که دمیز میستر مانی این دبنک است و من به او بسیار احترام میزارم ولی امشب جای اون نیست.دمیز از آنها تشکر میکنه و از اتاق خارج میشه.جریکو و اج در حال اندیشیدن هستند که نفر هفتم در تیم دبلیو دبلیو ای چه کسی خواهد بود.

مسابقه دوم : ملینا در برابر آلیشا فاکس ( قهرمانی دیواز )

هر دو دیوا وارد میشن ومسابقه آغاز میشه.هر دو با هم لاک میشن.ملینا از ناحیه زانو احساس درد میکنه.فاکس روی بازوی ملینا کار میکنه.ملینا یک دابل نی روی فاکس اجرا میکنه.در ادامه یک فیس باستر هم اجرا  میکنه ومیره برای پین فال و موفق میشه فاکس را شکست بده و قهرمان جدید دیواز بشه. بعد از مسابقه لی کول به ملینا حمله میکنند و او را نقش به زمین میکنند.

نتیجه مسابقه : برد ملینا ( قهرمان جدید دیواز )

مسابقه سوم : بیگ شو در برابر استریت اج سوسایتی

اول گروه استریت اج سوسایتی به همراه سرنا وارد میشن. سپس بیگ شو وارد میشه و مسابقه آغاز میشه.مرکوری به بیگ شو حمله ور میشه ولی بیگ شو اونو به اطراف رینگ پرت میکنه.سپس گالوز وارد میشه.بیگ شو گالوز را هم به اطراف رینگ پرت میکنه.سی ام پانک گالوز و مرکوری را به بیرون رینگ میکشه و با آنها صحبت میکنه.گالوز و مرکوری وارد رینگ میشن برای یک دابل اتک ولی بیگ شو جواب آنها را میده و آنها را نقش به زمین میکنه.سرانجام سی ام پانک وارد میشه و میخواد به بیگ شو حمله کنه ولی او یک چاپ سنگین به سینه سی ام پانک میزنه . سی ام پانک یک ضربه به گلوی بیگ شو میزنه و روی دست آسیب دیده او کار میکنه. بیگ شو بلند میشه و یک میخواد یک بیگ پانچ به سی ام پانک بزنه که بر روی زمین میفته. هر سه عضو گروه استریت اج سوسایتی به بیگ شو حمله میکنند.گالوز روی دست بیگ شو کار میکنه و مرکوری چند البو دراپ به او میزنه. سی ام پانک هم یک لگ دراپ به بیگ شو میزنه.ولی بیگ شو به بازی برمیگرده و به مرکوری و گالوز یک چوک اسلم میزنه ومیره برای پین فال ولی سی ام پانک مانع میشه. بیگ شو یک ضربه هم به پانک میزنه و به رینگ برمیگرده و مرکوری و گالوز را با هم پین میکنه و برنه مسابقه میشه.

برنده مسابقه : بیگ شو

در بک استیج کین دیده میشه که میگه او ری میستریو را در کسکت خواهد انداخت. شیمس آن طرف ایستاده و میگه این کسکت برای ری خیلی بزرگ است ولی برای شخصی که من میخوام بسیاز اندازه است. ولی کین قبول نمیکنه. شیمس میگه این خیلی بد شد چون ما میتوانستیم غیر قابل مهار شویم. شیمس میگه من میخواهم لقب تو که بیگ رد مانستر هست را بردارم زیرا بیگ رد مانستر اصلی من هستم. کین او را تهدید میکنه. وهمین جا ما به رینگ بازمیگردیم در جایی که دمیز وارد میشه ومیگه تصمیم من برای حضور در تیم دبلیو دبلیو ای از تصمیم لبران جیمز در این فصل مهمتر است. او قبول میکنه که رهبری تیم دبلیو دبلیو ای را بر عهده بگیره.

مسابقه چهارم : ردی اورتن در برابر شیمس ( قهرمانی دبلیو دبلیو ای )

هر دو استار وارد میشن و مسابقه آغاز میشه. شیمس کنترل بازی را در دست میگیره. ولی رندی سریع به بازی برمیگرده. او چند ضربه کلوزلاین پشت سرهم به شیمس میزنه. شیمس به بیرون رینگ میره ولی رندی او را به طرف میز گزارشگرها پرتاب میکنه.رندی شروع به زدن شیمس در بیرون رینگ میکنه. داور در حال شمردن است. رندی شیمس را قبل از شمارش 10 به رینگ برمیگردونه. رندی در رینگ هم شروع به زدن شیمس میکنه ولی شیمس سریع به بازی برمیگرده. شیمس میخواد فینیشر خود را اجرا کنه ولی رندی آن را با یک شولدر فرست ریورس میکنه. شیمس بالاخره فینیشر خود را اجرا میکنه ومیره برای پین فال ولی رندی در شماره دو کیک اوت میکنه. شیمس خیلی عصبانی میشه و یک صندلی به درون رینگ میاره. داور از شیمس میخواد که صندلی را رها کنه ولی شیمس داور را به بیرون رینگ پرتاب میکنه و داور بازی را با قانون دی کیو به نفع رندی  اعلام میکنه ولی شیمس همچنان قهرمان دبلیو دبلیو ای باقی میمونه. رندی بسیار عصبانی میشه و بیرون رینگ یک آر کی او سنگین به شیمس بر روی میز گزارشگرها میزنه.

نتیجه مسابقه : برد رندی اورتن با قانون دی کیو

مسابقه پنجم : ری میستریو در برابر کین ( قهرمانی جهان )

هر دو استار وارد میشن و مسابقه آغاز میشه . ری روی پای کین کار میکنه . ولی کین ری را به بیرون رینگ پرتاب میکنه. ری به رینگ برمیگرده. هر دو استار به بیرون رینگ پرتاب میشن و دوباره به رینگ برمیگردن. کین میره برای پین فال ولی ری در شماره 2 کیک اوت میکنه. ری به بازی برمیگرده و میخواد 619 بزنه ولی موفق نیست . کین میگه او قول داده که ری را که به برادرش حمله کرده مورد آزار قرار بده. او ری را در کسکت قرار میده. وقتی در کسکت را باز میکنه میبینه که آندرتیکر در کسکت هست. آندرتیکر وارد رینگ میشه و از ری میپرسه که چرا با من این کار را کردی و ری میگه من با تو کاری نکردم و آندرتیکر میگه خودم هم میدونم. کین و آندرتیکر هر دو گلوی همدیگر را فشار میدهند. کین به آندرتیکر یک تومبستون میزنه و رینگ را ترک میکنه.

نتیجه مسابقه : بدون نتیجه

مسابقه ششم : تیم دبلیو دبلیو ای در برابر نکسس

همه استارها وارد میشن و آخرین نفر دمیز هست که وارد میشه ولی سینا به او میگه من به جای تو شخص دیگری را وارد تیم کردم و اون شخص کسی نیست جز دنیل برایان. تیم دبلیو دبلیو ای به نکسس حمله میکنند و آنها را به بیرون رینگ پرتاب میکنن. مسابقه آغاز میشه. برایان و یانگ بازی را آغاز میکنن. برایان با اجرای یک سابمیشن یانگ را حذف میکنه. شفیلد وارد میشه و به جان موریسن حمله میکه و با اجرای یک کاوزلاین او را حذف میکنه. شفیلد به آرتروث هم یک کلوزلاین میزنه و او را هم حذف میکنه. جریکو وارد میشه شروع به زدن برت میکنه. یک نفر یک صندلی به داخل رینگ میاره و باعث میشه که برت هارت حذف بشه. جریکو دوباره وارد میشه و یک کودبرکر به شفیلد میزنه سپس اج وارد میشه و یک اسپیر به شفیلد میزنه و اونو پین میکنه و شفیلد حذف میشه. وید برت وارد میشه و با اج مبارزه میکنه و سپس او با اوتانگا تگ میشه و اج هم با جریکو تگ میشه . جریکو والز آف جریکو را روی اوتانگا اجرا میکنه و اوتانگا هم حذف میشه. سینا و اج وارد رینگ میشن و به نکسس حمله میکنند . اج با یک رول آپ حذف میشه و سپس شروع به زدن سینا در بیرون رینگ میکنه. جریکو هم شروع به زدن سینا میکنه. سینا وارد رینگ میشه. اسلیتر شروع به زدن سینا میکنه سپس با برت تگ میشه. سینا به بازی برمیگرده و یک دابل کلوزلاین به اسلیتر و برت میزنه.  برایان وارد میشه و با اجرای یک سابمیشن باعث حذف شدن اسلیتر میشه. ناگهان دمیز وارد رینگ میشه و با کیفش یک ضربه به سر برایان میزنه.برت از این موقعیت استفاده میکنه و برایان را حذف میکنه. سپس سینا وارد رینگ میشه و گابریل را پین میکنه. وید برت وارد رینگ میشه و سینا با اجرای یک اس تی اف باعث حذف شدن برت میشه و تیم دبلیو دبلیو ای برنده مسابقه میشه.

نتیجه مسابقه : برد تیم دبلیو دبلیو ای

منبع : www.wwebest.ir
نوشته شده در دوشنبه 25 مرداد 1389 | ساعت 03:05 ب.ظ | توسط محمد اهل الیرف |نظرات |قالب رایگان وبلاگ پیچك دات نت